Montáže, demontáže, servis, dodání čerpadel, vodáren a tlakové kanalizace vč. elektrického připojení a revize

Připravujeme pro Vás službu vrtání studní včetně studny na klíč - od zajištění projektu, povolení, vyhledání pramene, přes vrtání studny až po kompletní osazení vrtu  šachtou, čerpadlem a vodárnou. Jakmile bude tato služba dostupná, ihned se o tom dozvíte zde. 
Osazení nových vrtů šachtou a čerpadlem samozřejmě nabízíme trvale - viz zde:  Čerpadla a vodárny

Vrtáním studní po celé ČR se zabýval můj otec jako rodinná firma již od roku 1992. Do tohoto roku byl vedoucí střediska studnařů i na vrtné soupravě a za svou kariéru tak úspěšně realizoval nespočet vrtů a čerpacích zkoušek. Budeme tak pokračovat v tradici naší firmy pro Vaši maximální spokojenost.


 

Rada ze života zákazníků:

  • Nenechte se zlákat zdánlivě lákavými nabídkami firem, kde je uvedena CENA OD... 
    Ze zkušeností sdělených od zákazníků, kteří se nechali zlákat víme, že cena byla za samotné vrtání díry do země. Potom k tomu bylo připočteno pažení - levnější varianta 110mm, pokud byste chtěli 125mm byl příplatek ještě větší.
  • A ještě k tomu byla připočtena ne úplně malá částka za dopravu.
  • Z toho vyplývá, že konečná cena u zdánlivě levné nabídky znatelně překročila cenu od nás.


Rada od nás aneb co zákazník nemá šanci vidět ani zjistit:
  • Když přijedeme na osazení vrtu čerpadlem po jiné vrtné firmě, další nepříjemná část bývá velmi často ta, že vrt nebyl řádně vyčistěn od vrtání. Tzn. že na dně vrtu je usazena vysoká vrstva měkkých kalů a rozdrceného kamení z vrtání, což je velmi abrazivní materiál na hydraulické části čerpadla. To je samozřejmě velká komplikace. Navíc je tedy vrt jako takový znečistěn a následující čistění je velmi komplikované bez vrtné techniky.
  • Další nepříjemnost je špatně napojené pažení (spoje nesedí/nedrží) a čerpadlo v nich zadrhává už při spouštění. Jestli se po několika letech podaří vytáhnout kvůli případné údržbě, opravě - to nikdo neví.
  • Některé firmy dokonce ani vrty nepaží až na dno.

Co následuje po vyvrtání studny: 
Následně po vyvrtání osazujeme vrt montážní šachticí z betonových skruží, do vrtu odborně  navrhneme a namontujeme ponorné čerpadlo, na vhodném místě sestavíme vodárnu na míru a napojíme na stávající rozvod nebo závlahový systém, včetně odborného elektrického zapojení dle platných EU norem. Zakončíme elektrorevizí kvalifikovaným technikem.

 
 

1. Výkop

1. Výkop

Jakmile je vrt hotový, můžou začít výkopové práce pro sestavení šachty okolo vrtu - styl umístění k vrtu a rozměry podle našeho plánku.
2. Šachta

2. Šachta

Po vykopání prostoru pro šachtu pokračujeme dovezením a sestavením betonové šachty.
3. Čerpadlo

3. Čerpadlo

Nyní je čas na návrh a instalaci vhodného čerpadla a všech dalších potřebných armatur, komponent a ochran.
4. Vodárna

4. Vodárna

Ideálně do objektu (sklep/technická místnost) umístíme a na míru sestavíme vhodnou vodárnu dle potřeb objektu/domu/chaty a vybavíme všemi potřebnými prvky. Krok 3,4 a 5 lze spojit najednou - kompletní osazení.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one