Montáže, výměny a servis čerpadel a vodáren. Do vrtaných studní, kopaných studní, na zálivku apod. Vše precizně vymyslíme a zrealizujeme z opravdu kvalitních komponentů.

Provádíme havarijní i provozní servis tlakové kanalizace. Veškerý materiál máme skladem a tak dokážeme závadu odstranit velice rychle. Děláme také osazení nových jímek kompletních technologií.

Zvažujete nový vrt? Vyhledáme Vám pramen, zajistíme hydrogeologický posudek, projekt a vyřídíme za Vás kompletní papírování pro získání stavebního povolení.

Ruční pumpa je nejdražší čerpadlo na světě protože kromě investice do jejího pořízení také musíte neustále fyzicky pumpovat. Někdy ale není jiná možnost a tak Vám dokážeme ruční pumpu namontovat.

Chcete-li ochránit své čerpadlo před spálením chodem na sucho, je zapotřebí mít namontovaný funkční hlídač hladiny. Vybereme ten správný dle konkrétní studny a rádi Vám ho nainstalujeme.

Studny čistíme opravdu precizně. S nekvalitní vodou, která do studny přitéká již z pramene si ale neporadíme ani my. Jak čištění probíhá se dozvíte zde.

Vzhledem ke stáří studní na území ČR je stav horních skruží často bídný. Rozpadají se, praskají, poklopy jsou na pokraji propadnutí – což je rizikové nejen pro děti a zvířata. Dokážeme studni vrátit bezpečné zakrytí kvalitními skružemi a poklopy.

Potřebujete naše služby?

Termíny na letošní rok se velmi rychle plní, tak ať to stihneme.